Neuygun.Net

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

  2020 Yılı Halkbank İhtiyaç Kredisi [GÜNCEL FAİZ ORANLARI ]

  18.01.2020
  120
  2020 Yılı Halkbank İhtiyaç Kredisi [GÜNCEL FAİZ ORANLARI ]

  2020 Yılına girerken Halkbank ihtiyaç kredisi kapsamında emekli,kamu ve özel çalışanlar için esnek ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredi vermeye hazırlanıyor. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu makalemizde Halkbank ihtiyaç kredisi 2020 faiz oranları, ödeme seçenekleri ve hesaplama tablolarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

  Halkbank İhtiyaç Kredisi 2020

  Ülkemizde ve Dünya çapınca hizmet veren ve 3 büyük kamu bankasından biri olan Halkbank, ihtiyaç kredilerinde yapmış olduğu kampanyalar ile kredi çekeceklerin ilgi odağı haline geldi. Özellikle emekli vatandaşlarımız, kamu ve özel sektörde çalışan kullanıcılarımıza özel olarak yapmış oldukları esnek ödeme seçenekleri ile sunmuş oldukları Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları aşağıda vermiş olduğumuz tabloda gösterildiği gibidir. 3 Kategoride farklı faiz oranları ile sunulan Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz başlıklar altında sunulmuştur.

  Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Ödeme Tablosu

  Halkbank maaşını Halkbank üzerinden alan müşterileri için sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 100 bin TL’ye varan kredi imkanı sağlamaktadır. Lakin kampanya dahilinde ki faiz oranları bir önceki seneye göre biraz değişiklik göstermektedir.

  Konuyla ilgili olarak bankanın yapmış olduğu açıklama şu şekildedir. ” Kamu çalışanlarına özel olarak sunulan ihtiyaç kredisi faiz oranı %1.11 olarak belirlenirken bu faiz oranı ile 100 bin TL’ye kadar olarak kredilerinizi 60 ay vadeli olarak alabilirsiniz. Buna bağlı olarak aynı kredi için kredi tahsis ücreti ödemek istemeyen müşteriler aynı krediyi %1.15 faiz oranı ile alacaklardır. Ödeme tablosu aşağıda ki gibidir.

  Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Ödeme Tablosu

  Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Ödeme Tablosu

  Bir önceki başlıkta sizlere belirtmiş olduğumuz kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla aynı kredi tutarı imkanı sunan Halkbank, Emeklilere de 100 bin TL’ye kadar kredi kullandırabiliyor. Banka emekliler için hazırlamış olduğu bu kampanya için istediği tek şart maaşını bankadan alması gerekmektedir. Emekliler için sunulan bu özel ihtiyaç kredisi faiz oranı %1.05 olarak belirlenirken, 100 bin TL krediyi yine 60 ay vadeli olarak alabilir aynı zamanda kredi tahsis ücreti ödemek istemeyen müşteriler için ise, faiz oranı %1.10 olarak belirlenmiştir. İşte emeklilere özel ihtiyaç kredisi ödeme planı

  Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Ödeme Tablosu

  Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Ödeme Planı

  Özel sektörde çalışan banka müşterileri de aynı kamu çalışanlarına sunulan imkanlarla faydalanabilmektedirler. Kredi tahsis ücreti ödeyerek 100 bin TL krediyi 60 ay vadeli olarak alan bir özel sektör çalışanı bu kredi için %1.11 faiz oranı ödemektedir. Ancak kredi tahsis ücreti ödemeyerek kredi almak isteyen müşteriler de faiz oranı biraz farklılık göstererek %1.15 olarak değişmektedir.

  Ancak ödeme seçenekleri kamu çalışanlarından farklı olarak Aylık,Artan,Azalan,Serbest veya 3 ayda bir ödemeli seçeneklerinden yararlanabilirler. Buna bağlı olarak özel sektör çalışanlarına özel olarak sunulan Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları tablosu aşağıda ki gibidir.

  Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

  Halkbank ihtiyaç kredisi başvuruları banka şubelerinden şahsen veya bankanın mobil uygulamasından anında hızlı şekilde yapabilirler. Bunun dışında Halkbank resmi internet sitesini kullanarak İnternet bankacılığı üzerinden online olarak 2020 yılı için sunulan özel faiz oranları ile kampanya haline getirilmiş Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. Gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi içinde Halkbank resmi sitesinden detaylara ulaşabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Neuygun.Net Adresi şok aktüel ürünler, bim haftalık ürünler, a101 aktüel ürünler kataloglarını haftalık olarak inceleyerek kullanıcıları ile paylaşan bir platformdur.