Neuygun.Net

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

  Gizlilik Politikası

  Biz Kimiz ?
  Web Sitemiz : https://www.neuygun.net/

  Hangi kişisel verileri topluyoruz ve neden topluyoruz?
  YORUMLAR
  Sitemize yapılan yorumlar hakkında yasal sorumluluklar yorum yapan kişilere aittir. Sitemize yapılan yorumlar otomatik olarak onaylandığından dolayı kişilerin yapmış oldukları hakaret ve siyasi içerikler sitemiz ile ilişkilendirilemez.

  RESİMLER
  Sitemizde bulunan resimlerin tamamı internet üzerinden herkese açık olan sitelerden hiç bir telif hakkı bulunmayan resimlerdir. Sitemizde bulundurulması yasal ve legaldir.

  İLETİŞİM FORMLARI
  Çerezler
  Sitemize giriş çıkışlarda ki kayıtlar host firmamız ile birlikte sürekli olarak kayıt altında tutulmaktadır. Günlük,Haftalık ve Aylık olarak yedekleme yapılarak sitemizde ki giriş çıkışları kontrol altında tutmaktayız.

  Diğer web sitelerinden gelen gömülü içerik
  Diğer web sitelerinden gelen illagel içerekler anında yasal işlem başlatılarak şikayet edilecektir. Sitemiz ürünlerine yapılan kötü veya reklam içeren yorumlar kaldırılacak ve gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

  Analytics
  Verilerinizi Kimlerle Paylaşıyoruz
  Verilerinizi Ne Kadar Süre ile Saklarız
  Sitemize gelen ziyaretçi kaynaklarını kayıt altına alabilemek için Google Analytics sistemiz kullanmaktayız. Google Analytics üzerinden kayıtlarınız Günlük,Haftalık,Aylık veya Yıllık olarak saklanır. Kayıtlarınız sitemiz üzeride Haftalık olarak silinmektedir.

  Neuygun.Net Adresi şok aktüel ürünler, bim haftalık ürünler, a101 aktüel ürünler kataloglarını haftalık olarak inceleyerek kullanıcıları ile paylaşan bir platformdur.