Neuygun.Net

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

  2020 Yılında Hangi Bankalar Ev Hanımlarına Kredi Veriyor [İŞTE BÜTÜN DETAYLAR ]

  02.02.2020
  99
  2020 Yılında Hangi Bankalar Ev Hanımlarına Kredi Veriyor [İŞTE BÜTÜN DETAYLAR ]

  Günümüz şartları dolayısıyla geçim sıkıntısı yaşayan aile oranı bir hayli yüksek durumda bu yüzden faiz oranların biraz daha yumuşak oranda ve şartları iyi olan kredi fırsatları tanıyan bankalar bulunmaktadır. Ev hanımlarına kolaylık sağlamak için bazı bankaların ev hanımlarına kredi imkanı sunmaktadır. Gelin birlikte bankaların sunmuş olduğu ev hanımlarına kredi veren bankalara birlikte bakalım. Hangi şartlarda ve hangi faiz oranlarında bu krediden faydalanabilinir inceleyelim.

  Ev Hanımları Kredi Çekebilirler mi ?

  Ev hanımları artık kredi sahibi olabiliyor. Bankaların sunmuş olduğu imkanlar neticesinde ev hanımlarının kredi alma imkanı bulunmaktadır tabi bunun yanı sıra bazı şartlar bulunmaktadır bu şartlar sağlanırsa kredi alma imkanınız daha yüksektir. Bu şartlardan sadece bir tanesi olarak örnek olarak eve giren maaşın 8 bin TL ise bu parayı eşiniz veya çocuklarınız kazanıyor ise onları kefil göstererek kredi sahibi olabilirsiniz. Veya üzerinize iş yeri, ev, arsa vb. mülkler bulunuyorsa bunları teminat olarak gösterip kredi imkanından yararlanabilirsiniz eğer bu mülklerden gelir elde ediyorsanız teminat olarak göstermenize gerek gelir belgesini göstererek bu imkandan yararlana bilirsiniz.

  Ev hanımları çalışmıyor diye kredi alamama gibi bi durum yok ama almak için ihtimallerini birazcık kısıtlıyor olabilir. Bu nedenle kredi alacak ev hanımlarının kredi notlarının iyi olması gerekmektedir aksi taktirde kredi alacak ev hanımlarının daha önceden kredi notu zayıflamış ise kredi alma ihtimali imkansıza kadar gidebilir.

  TEB Ev Hanımlarına Kredi 2020

  Türk ekonomi bankası ve çalışma Sosyal Politikalar Bakanlığının ortak yürütmekte olduğu ev hanımları daha kolay iş yeri vs. kurmak için imkanlar sağlamaktadır kendi işinin başına geçmek isteyen ev hanımları için TEB bankası 24 ay vade ile 125 bin TL ye kadar kredi imkanı sunmaktadır.

  Enpara Ev Hanımlarına Kredi 2020

  Ev hanımları dolayısıyla bi yerde çalışmadıkları için bi gelir belgesi gösteremezler ama Enpara bunun içinde bi kolaylık sunmaktadır gelir belgesi olmadan kredi sahibi olmanız için imkan sağlamaktadır. Enpara ev hanımları için gelir belgesi olmadan 30 bin TL ye kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Daha düşük kredi ihtiyaçlarında ise kredi kartı başvurusu yapma imkanı sunmaktadır.

  Aktifbank N Kolay Ev Hanımlarına Kredi 2020

  Aktif Bank ta ev hanımlarına kredi imkanı sunan bankalar arsında yer almaktadır ve bu bankalar arasında en kolay imkanları sağlayan bankalardadır. Lakin bu imkanları sağlarken faiz oranlarının biraz yüksek düzeyde olduğunun farkına varılmıştır. Aktif Bankın yıllık faiz oranı %30 – 38 arası olduğunu görüyoruz. Düşük oranlardaki kredilerde faiz oranı %38’e daha yakın ilen yüksek orandaki kredilerde ise faiz oranlarının %30’a daha yakın olmaktadır. Aktif Bank kredi notunuzu dikkate almamaktadır sadece kara listede olmamanız yeterlidir. Aktif Bank N kolay kredi ile 48 aya varan vadelerle kredi sahibi olma imkanınız vardır.

  Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi 2020

  Ev hanımlarına kredi sunmak için Ziraat Bankası büyük bir imkan sunmaktadır bu alanda uzun vadeler halinde imkanlar vermektedir buda kredi almak isteyen ev hanımlarına bi kolaylık sağlamaktadır bu alanda Ziraat Bankası 60 ay vade ile kredi imkanı sunmaktadır eğer kurmuş olduğunuz iş yerinin mülkünü de satın alırsanız vade oranı 96 aya kadar çıkma imkanı da vardır.

  CEPTE TEB Ev Hanımlarına Kredi 2020

  Ev hanımları için kolaylıkla kredi sahibi olabilmek için TEB bankasının imkanları tek tıkla yardımcı olabiliyor. Eğer TEB bankasında hesabınız varsa CEPTE TEP uygulamasından kolaylıkla tek tıkla kredi sahibi olabilirsiniz ve para anında hesabınıza yatar. CEPTE TEP uygulaması üzerinden en fazla 30 bin TL kredi alabilirsiniz ve 48 ay vade ile sahip olabilirsiniz.

  Denizbank Ev Hanımlarına Kredi 2020

  Deniz Bank ev hanımlarına kredi imkanını en kolay seviyede vermektedir telefon üzerinden basitçe halledebilirsiniz yapmanız gereken tek şey SMS ile GIRISIMCI yazıp boşluk bırakıp TC kimlik no yazarak 3280’e yollayarak 80 bin TL kredi sahibi olabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Neuygun.Net Adresi şok aktüel ürünler, bim haftalık ürünler, a101 aktüel ürünler kataloglarını haftalık olarak inceleyerek kullanıcıları ile paylaşan bir platformdur.