Neuygun.Net

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

  Enpara İhtiyaç Kredi 2020 Başvurusu Nasıl Yapılır ?

  12.02.2020
  129
  Enpara İhtiyaç Kredi 2020 Başvurusu Nasıl Yapılır ?

  Her bankanın kredi vermek için tabi ki bazı şartları vardır bugün sizlere Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır , başvuru için hangi belgeler gereklidir ve hangi şartlarda kredi alabilirim gibi bazı bilgiler vereceğiz. Enpara ihtiyaç kredisinde hiçbir komisyon veya masraf ücreti almaz ihtiyaç kredisi almak için en az 1.000 TL en fazla ise 30,000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi almanız mümkündür ve bu kredilerinizi 48 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır.

  Enpara ihtiyaç kredisi 2020

  Enpara İhtiyaç Kredisi Başvuru

  Enpara ihtiyaç kredi başvuruda bulunmak için Enpara.com internet yada cep şubesinden Enpara.com’a üye olarak herhangi bir teminat ,kefil yada belge gerekmeden başvuruda bulunabilirsiniz.

  İlk olarak her bankanın şartı olan 18 yaşını doldurmuş olmanız mecburdur daha önce kredi aldıysanız taksitleri gününde ödemenize dikkat edilir. Gelirinizi gösteren resmi bir belge gerekir ve kredinizi ipotek göstererek almayı düşünüyorsanız eğer eşiniz varsa eşinizin rızasını aldığınız yazılı olarak gösteren bir sözleşme gibi bankaya sunmanız gerekir. İhtiyaç kredisinde vade oranları en fazla 48 ay olarak belirlene bilir.

  En Para İhtiyaç Kredisi Başvuru Adımları

  • İlk olarak almak istediğiniz kredi miktarını belirlemek.
  • Ödemeniz gereken paranın taksit tutarını ve kaç vadeli olacağını belirlemek.
  • Tarafınıza sunulan başvuru evrakı ve kişisel bilgi formunu eksiksiz doldurmak.
  • Eğer krediniz onaylanırsa banka sizi bilgilendirir kredi sözleşmesi ve kredi ödeme planlarını onayladıktan sonra kredinizi alabilirsiniz.

  Enpara sizlerden belirli bir evrak dosyası talep etmez sadece değerlendirmek için müşteri olacak kişinin kredi risk raporu ve e-devlet üzerinden sahip olabileceğiniz sigorta (SGK) dökümünü inceler.

  Enpara İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

  • 12 ay vade ile faiz oranı %1,49
  • 24 ay vade ile faiz oranı %1,48
  • 36 ay vade ile faiz oranı %1,43
  • 48 ay vade ile faiz oranı %1,49

  Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve nasıl başvuruda buluna bileceğinizi sizler için araştırdık ve yazımızda belirttik Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranları yukarıda belirttiğimiz gibidir. Bunun yanı sıra Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları hakkında bilgi alabilmek için daha önceden yazmış olduğumuz yazımızı okuyarak faiz oranları,hesaplaması ve başvurusu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Neuygun.Net Adresi şok aktüel ürünler, bim haftalık ürünler, a101 aktüel ürünler kataloglarını haftalık olarak inceleyerek kullanıcıları ile paylaşan bir platformdur.