Neuygun.Net

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

  Akbank Taşıt Kredisi 2020 Faiz Oranları ve Hesaplama

  09.02.2020
  132
  Akbank Taşıt Kredisi 2020 Faiz Oranları ve Hesaplama

  Akbank taşıt kredisi 2020 yılının faiz oranlarını geri çekti. Akbank taşıt kredisi faiz oranları nedir ? Hesaplaması ve ödeme planı dahil bütün detayları yazımızda sizlerle paylaştık detaylara ulaşmak için yazımızın devamını okuyarak Akbank taşıt kredisi hakkında bütün detayları öğrenebilirsiniz.

  Akbank Taşıt Kredisi 2020

  Akbank Taşıt Kredisi Şartları

  • 18 yaşını doldurmuş olmanız lazımdır.
  • Kredi notunuzun genel olarak iyi olması gerekir.
  • Gelirinizi resmi olarak gösteren belgenizin olması.

  Alacağınız taşıt kredisi en fazla 60 ay vade ile alabilirsiniz

  Akbank Taşıt Kredisi Almak İçin Gereken Evraklar

  • İlk olarak almak istediğiniz kredi tutarını belirlemek.
  • Aylık taksit tutarlarını inceleyerek size uygun taksitlerle vade seçeneklerinden birisini seçmek.
  • Bankanın vermiş olduğu iletişim ve bilgi formunu doldurun.
  • Son olarak krediniz onaylandı bilgisini tarafınıza iletildikten sonra. kredi sözleşmesini onayladıktan sonra kredinizi alabilirsiniz.

  Akbank Taşıt Kredisi Başvuru Evrakları

  Akbank taşıt kredisi başvuru yapmanız için sizden evrak talep etmez sadece sizi değerlendirir. Krediye başvuran kişinin kredi risk raporu ve e-devlet üzerinden sigorta (SGK) dökümünü inceler ve daha sonra kredi için uygun olup olmadığınıza karar verir ve tabiki tarafınıza haber verilir.

  Akbank Taşıt Kredisi 48 Ay Vade Seçeneği

  Sahip olmak istediğiniz araç ister 0 km isterseniz 2 el olabilir Akbank sizlere 48 ay vade imkanı sunuyor hayalinizdeki araca bir adım daha yaklaşmış oluyorsunuz almak isteğiniz taşıt 0 kilometre ise bankanın uygulamış olduğu esnek ödeme seçenekleri de mümkündür aracın markası ve müşteri kredibilitesi göz önüne alınarak değerlendirilir ve uygun ödeme seçenekleri sizlere sunulur.

  Sahip olmak isteğiniz taşıt 0 km ise internet üzerinden başvuru yapma imkanına sahipsinizdir almak isteğiniz araç eğer 2. el ise banka şubelerinden başvuruyu gerçekleştirmeniz gerekir. Almak isteğiniz aracın markası ve modeli fark etmeksizin bütçenize uygun taksitleri ve vade imkanlarını sizin belirleme gibi bir imkanınız bulunmaktadır.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Neuygun.Net Adresi şok aktüel ürünler, bim haftalık ürünler, a101 aktüel ürünler kataloglarını haftalık olarak inceleyerek kullanıcıları ile paylaşan bir platformdur.